vissza

ORSZÁGOS BAJNOKSÁG AZ LBS ECONET KUPÁÉRT

Az OB az idei versenysorozat utolsó ” megmérettetése ”. Idén az Országos Bajnokságot az LBS ECoNET kupáért írták ki. A verseny 2000. november 25-26-a között került megrendezésre a Nemzeti Sportcsarnokban. A versenyre az ország minden területéről érkeztek csapatok a legkisebbektől egészen a felnőtt korúakig. A verseny minden tekintetben nagyon színes volt. Láthattuk az ország legjobb kéziszer csapatait amint kötéllel, buzogánnyal, labdával ” dobták ” fel a hangulatot.

A verseny végén az összes résztvevő felvonult a pódiumra, nem kis színkavalkádott okozva. Az érmek átadása után következett a kupa átadása, melyet az a klub vihette haza, melynek összesített eredménye a legmagasabb volt. Idén ez a csapat: a Kazincbarcikai Sportegyesület volt. A díjat marketing vezetőnk adta át, a meghatódott sportvezetőnek. A lelkes csapat boldogan állt össze egy közös fotóra, melyen büszkén tartják a kupát. Reméljük jövőre ismét hasonló örömet tudunk szerezni egy sport klubnak az LBS ECoNET kupával. Sajtó...